Technika liniowa

technika liniowaTechnika liniowa wykorzystywana jest w przemyśle coraz częściej, bowiem pozwala ona na znacznie bardziej efektywny, szybszy i bezproblemowy przesuw konkretnych elementów. Elementy te przesuwają się zazwyczaj na dwa sposoby, a mianowicie poprzez tak zwany przesuw toczny albo ślizgowy, w związku z czym oferuje się produkty toczne bądź ślizgowe, które mają niezwykle niski współczynnik tarcia. Właśnie takie elementy znajdziecie w naszym sklepie, dla którego technika liniowa jest jedną ze specjalności.

A czego konkretnie możecie się od nas spodziewać? Jako doświadczeni sprzedawcy i specjaliści z zakresu mechaniki oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, najlepszej jakości produkty, które dodatkowo dostępne są w bardzo przyjemnych cenach. W ruchu, jaki określa się mianem liniowego zazwyczaj wykorzystuje się łożyska liniowe i prowadnice liniowe, ale my posiadamy ich różne rodzaje.

Jeśli jednak interesuje Was zakup produktów z serii technika liniowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łożysk otwartych jak i zamkniętych, zwykłych jak i w obudowach, o standardach wymiarów europejskich jak i japońskich. Posiadamy łożyska firm takich jak REXROTH, INA, SKF, THK, ZMIŁS, Wagney czy IKO.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.ebmia.pl