O firmie

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty sklepu, który mieści się na stronie Ebmia.pl. Nie prowadzimy tylko sprzedaży internetowej. Tak de facto, sklep internetowy powstał kilka lat temu, po założeniu sklepu stacjonarnego. Firma Akcesoria CNC, która jest oficjalnym właściciel marki Ebmia została założona w 2005 roku. Pierwszym krokiem ku zdobycia zaufania klientów było otworzenie sklepu stacjonarnego w Augustowie. Sklep czynny jest do dziś – strona Ebmia.pl to internetowe rozszerzenie działalności i kolejna możliwość zamawiania akcesoriów CNC za pomocą Internetu.

Stworzyliśmy sklep, aby zapewnić Państwu dostęp do najlepszych akcesoriów ze sfery automatyki i przemysłu. Zajmujemy się także dodatkami dziedziny CNC. Prócz części przemysłowych, w naszej firmie mogą Państwo zamówić usługę stworzenia indywidualnych sterowników do systemów przemysłowych.

Współpracujemy ze światowej sławy producentami, którzy dostarczają do naszego sklepu potrzebne akcesoria CNC. Współpracujemy między innymi z takimi gigantami, jak SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL, GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN oraz NSK. Oczywiście to tylko przykłady, które można mnożyć.

Od początku istnienia marki Ebmia staramy się zapewniać klientom najwyższej jakości produkty w relatywnie niskich cenach. Obecnie sklep to ponad 300 tysięcy produktów, które dostępne są nie tylko za pośrednictwem internetowej witryny, ale także w sklepie stacjonarnym, który mieści się w Augustowie przy ulicy ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18.  Zapraszamy już teraz do odwiedzin zarówno sklepu online, jak i punktu stacjonarnego, w którym mogą Państwo wybrać przyrządy automatyki i przemysłu oraz akcesoria CNC, doświadczyć miłej obsługi i fachowego doradztwa, które zapewniamy dla każdego klienta.